PONPONLU BERE NASIL YAPILIR

Evde ponponlu bere nasıl yapılır? diyenler için bu yazımda çok güzel bir anlatım paylaştım. Daha önce ki paylaştığımız çalışmalardan farklı olarak bu güzel anlatımda ponponlu veya ponponsuz bere yapmak isteyenlerin beğeneceği bir çalışma yer alıyor.

Anlatımlı çalışma yine Damla hanım tarafından hazırlanmış. Tüm örgü işleri ve örgü çalışmalarını kendisinden yararlanarak alıyoruz.

Bu yazımda yine paylaştığım çalışma onun eseridir. Kendisine teşekkür ediyorum. Ponponlu bere yapmak isteyenler için değişik bir anlatım ve çalışma olacağını düşünüyorum.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında sıralanacaktır. Onlara da göz atabilirsiniz. Evde basit bere yapmak isteyenler için videolu anlatım yeterli olacaktır. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ponponlu-bere-nasil-yapilir

 

EVDE KOLAY ŞAL BAĞLAMA BANDANA BAĞLAMA ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bandana nasıl bağlanır, evde kolay bandana bağlama yöntemleri ve evde kolay fular bağlama yöntemleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir