Poşetten Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Poşetten Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Evinizde bulunan çöp poşetlerini kullanarak çok güzel cıvıl cıvıl çanta yapmak ister misiniz? Bu yazımızdaki resimli anlatımdaki gibi yapabilir ve harika bir çantaya sahip olabilirsiniz. Evde poşetten çanta yapmak için paylaştığımız bu güzel farklı çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı poşet çanta yapımıyla alakalı farklı çalışmaları sitemizde fazlaca bulacaksınız.

 
 

Hemen bu yazımızın altında farklı çanta yapımı şablonları veya değişik torba çanta modeli yapmak gibi güzel çalışmalara ulaşacaksınız. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve boş zamanlarınızı değerlendirmek için yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Beutel aus der Tasche – bag from the bag – sac du sac – taske fra posen – saco da bolsa – sacchetto dal sacchetto

 

Kolay Kapı Süsü Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kapı süsü yapılışı, kolay kapı süsü ve kolay kapı süsü nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir