PRENSES SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

Prenses saç örgü modeli yapmak için paylaştığım anlatımlı resimlerde adım adım nasıl yapacağınız belirtilmiş. Kolay adımları takip ederek sizde kısa sürede bu güzel saç modelini çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Kız çocuklarınıza uygulayacağınız bu güzel saç modeli hem taç şeklinde gözüküyor. Hem de diğer kız çocuklarından farklı olarak çocuğunuzu daha da güzelleştireceğini söyleyebilirim.

Resimli anlatımda nasıl örgü yapacağınız, nereden toplayıp, nerede bağlayacağınız hepsi adım adım gösterilmiş. Prenses örgü saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak düğünlerde, nişanlarda veya doğum günü gibi özel günlerde bu güzel modeli yapabilirsiniz.

 
 

Benzerlerini hemen bu yazımın altında bulabilir ve nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımlardan yararlanarak yapabilirsiniz. Şimdi sizleri prenses saç örgü modeli yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

prenses-sac-orgu-modeli-yapmak

source

 

AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE TAKIM ASKILIĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap paleti duvara askı yapmak, ahşap paletle bahçeye duvar askısı yapmak ve ahşap paletle takım alet dolabı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir