Püsküllü Kolye Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Bu yazımda sizlere eğitimli güzel bir video paylaştım. Püsküllü kolye nasıl yapılır? diyenler için harika bir anlatım içeriyor. Ders niteliğindeki bu çalışmanın örneğini yine altta size bir adet resimle göstermek istedim. Hemen altında ise evde kolay püsküllü kolye yapmak isteyenler için sonuna kadar sıkılmadan izleyeceğiniz bir anlatımlı video yer alıyor.

Anlatımlı videoyu izleyerek püsküllü kolye yapmayı öğrenebilir ve sizde kendinize yada sevdiklerinize harika püsküllü kolye modelleri yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kolay püsküllü kolye yapmak için alttaki anlatımda tüm detaylar veriliyor. Malzemeleri yine anlatan bayan sırasıyla gösteriyor ve sayıyor. Püsküllü kolye yaparak turistik yerlerde satışa sunabilir ve para kazanabilirsiniz.

Benzer çalışmaları sitemizde takı tasarım bölümünde sıkça bulabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapmayı öğrenerek sizde sevdikleriniz için kolaylıkla püsküllü kolye yapabilirsiniz. Evde kolay kolye yapmak için sitemizde sürekli anlatımlı çalışmalar paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere püsküllü kolye yapmak isteyenler için anlatımlı güzel bir video paylaştım. Buyurun çalışmaya ;

 
 

puskullu-kolye-nasil-yapilir

collier à glands – Quasten Halskette – tasseled necklace – tasseled monile – collana tasseled – collar de borlas

Anlatımlı videoda püsküllü kolye yapmak isteyenler için tüm detaylar harfi harfine verilmiş. Yapmanız gereken anlatımlı ders niteliğindeki videoyu izlemek ve adımları uygulayarak sizde kendinize veya sevdiklerinize bu güzel kolye çalışmasını yapmak. Bittiğinde püsküllü kolye modelini çok beğeneceksiniz. Kolay gelsin.

 

Püsküllü Bilezik Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. püsküllü bileklik nasıl yapılır, püsküllü bileklik yapımı ve püsküllü bilezik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir