PVC Borularından Dekoratif Ayna Yapımı – Resimli Anlatım

PVC Borularından Dekoratif Ayna Yapımı – Resimli Anlatım

Bu çalışmada harika bir dekoratif ayna sahibi olabilirsiniz. Evinize tadilat yaptırdığınızda arta kalan PVC borularını eğer hala saklıyorsanız ve lazım olur diye bekletiyorsanız? iyi yapıyorsunuz demektir. Bu yazımda paylaşacağım PVC borularından dekoratif ayna yapılışı sayesinde sizde evinize harika dekoratif ayna çalışmasını yapabilirsiniz. Gerçekten evinize hava katacak olan bu çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak ve adımlarını takip ederek, sizde evinizde fazlalık PVC borularından harika aynalar yapabilirsiniz.

 
 

PVC borusundan ayna nasıl yapılır ki? demeyin. Çünkü yapılıyor, bunu bu yazımdaki resimli anlatımlara bakarak görebilirsiniz. Evinizde bu çalışmayı kolaylıkla yapabilir ve evinize gelen misafirleri acayip derecede şaşırtabilirsiniz. Bu tür çalışmaları lüks evlerde görebilirsiniz. Ancak onlar PVC borularından değil pahalı malzemelerden yapılmaktadırlar. Ama sizde aynı görselliğe sahip aynaları bu sayede çok ucuza eviniz için yapabilirsiniz.

source : http://www.thriftyandchic.com/2011/03/pvc-pipe-mirror.html

pVC mirror – miroir PVC – PVC Spiegel

 

Evde Kolay Karamelli Trileçe Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay trileçe karamelli yapımı, karamelli trileçe nasıl yapılır ve karamelli trileçe tarifi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir