RENKLİ DÜĞMELERDEN BİLEKLİK YAPMAK

Kolay takı yapmak için her türlü çalışma ile karşılaştım. Ama bu tür çalışma ile ilk kez karşılaştım. Bu yazımda size renkli düğmelerden bileklik yapmak için güzel bir çalışma paylaştım.

Resimli anlatımı sayesinde sizde kısa sürede aynısından yapabilir ve elbiselerinize kombin olarak kullanabilirsiniz. Bu tür ilginç takılar hem sizi farklı gösterir.

Hem de etrafınızdakiler bu tür takıları nereden aldığınızı dahi sorabilirler. Hatta bu tür takılar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Benzer takı çalışmalarını hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışmanın resimli anlatımında ise adım adım düğmeleri nasıl birleştireceğiniz veya bileklik haline getireceğiniz belirtilmiş.

 
 

Beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok beğendim. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-dugmelerden-bileklik-yapmak

source

 

ESKİ PENYEDEN OYUNCAK AYI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı eski penyeden oyuncak ayı yapmak, eski penyeden kukla yapmak ve eski penyeden nasıl oyuncak yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir