RENKLİ DÜĞMELERDEN İPLE KEMER YAPMAK

Renkli düğmelerden iple kemer yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğenebilirsiniz. Değişik tarzlar arıyorsanız veya yeni tarzlarla herkesten farklı görünmekse niyetiniz, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay kemer yapmak veya süslü kemer nasıl yapılır diyorsanız, sitemizde çoğu kez bu tür çılgın çalışmalar paylaştığımı hatırlatayım. Paylaştığım çalışmalar hemen bu makalemin altında karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınız altta gösteriliyor. Kot pantolon üzerinde çok şık duruyor. Sizde evinizdeki renkli düğmeleri bir araya getirerek hasır ip veya normal ip ile bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Renkli düğmeden kemer yapmak için paylaştığım çalışma hem kolay. Hem de eğlenceli zaman geçirerek kısa sürede yapabilmenize imkan sağlayacaktır.

Renkli düğmelerden iple kemer yapmak için adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Evde kolay kemer yapmak veya fantastik kemer modeli yapmak için bu güzel çalışmayı uygulayabilirsiniz.

 
 

Bu çalışmayı çocuklarınıza da yapabilirsiniz. Gençler böyle çılgın kemer modellerini severler. Hatta günümüzde renkler moda iken bu güzel kemer çalışmasını yapıp satışa sunarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-dugmelerden-iple-kemer-yapmak

source

 

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı el çantası yapmak, el çantası şablonları ve kolay çanta şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir