RENKLİ EL İŞİ KAĞIDINDAN 3 BOYUTLU KALP ZARF YAPMAK

Renkli el işi kağıdından 3 boyutlu kalp zarf yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmanızı öneririm. Hem onlara eğlenceli bir çalışmanın nasıl yapıldığını öğretmiş olursunuz.

Hem de 3D kalpli zarf yapımını öğrenerek, sevdiklerinize bu tür küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz. Renkli fon kağıdından kalpli zarf yapmak için daha önce benzer çalışmaları paylaştığımı söyleyebilirim.

Hemen bu yazımın altında onlar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. 3 boyutlu kalpli zarf yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma hem kolay bir şekilde yapılıyor. Hem de zorlayıcı hiç bir tarafı yok.

Kağıt oyunları diyebiliriz. Kağıdı makas ile belirli aralıklarla kestikten sonra arasından farklı bir renk geçirme taktiği ile yapıldığını görebilirsiniz. Aynısını yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

renkli-el-isi-kagidindan-3-boyutlu-kalp-zarf-yapmak

source

 

ANLATIMLI ÇİÇEKLİ ŞERİT TAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım çiçekli taç nasıl yapılır, anlatımlı çiçekli taç yapımı ve anlatımlı güllü taç yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir