RENKLİ FON KAĞIDINDAN KURBAĞA YAPMAK

Renkli fon kağıdından kurbağa yapmak için paylaştığım çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Renkli fon kağıdını kırtasiyeden temin ettikten sonra cetvelle önce kurbağanın hatlarını çizili yerden kesebilir ve kurbağa maket çalışmasının taslağını çıkarabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı okul öncesi çalışma olarak da değerlendirebilirsiniz. Bu güzel kendin yap karton çalışmasını mutlaka çocuklarınızla yapmanızı da öneririm.

Böylece çocuklarınızın el becerilerini geliştirmiş olursunuz. Renkli el işi kağıdından kurbağa yapmak için daha önce benzer süs çalışmaları karton maket çalışmalarını paylaşmıştım.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde hem adımları gerçekleştirerek sizde aynı çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz. Adım adım detaylı anlatımları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Şimdi renkli kartondan kurbağa maket yapmak için çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

renkli-fon-kagidindan-kurbaga-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir