Renkli İplerden Örgü Sepet Yapılışı

Renkli İplerden Örgü Sepet Yapılışı

Örgü sepet yapımı ile ilgili daha önceden güzel paylaşımlarımız olmuştu. Bu yazımızda ise sizlere küçük veya minik örgü sepetler yapabilmenizi gösteren resimli anlatım paylaşacağız. Farklı renkte ipler kullanarak kendinize veya sevdiklerinize süs yada kullanmalık örgü sepetler yapabilirsiniz.

Resimli anlatımlara bakarak, fikir edinebilirsiniz. Örgü sepet yapımı ile ilgili ilerleyen zamanlarda yine paylaşımlarımız olacak. Bu yazımızda sizlere örgü sepet nasıl yapılır? resimli olarak anlatan paylaşımda bulunmaya çalıştık.

 
 

renkli-iplerden-orgu-sepet-yapimi

Come intrecciare canestri – How to weave baskets – Comment tisser des paniers – Wie Körbe flechten – Sådan flette kurve – como tecer cestos

 

Dondurma Çubuklarından Kaşıklık Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dondurma çubuğundan neler yapılır, dondurma çubuğundan yapılanlar ve dondurma çubukları ile kaşıklık hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir