RENKLİ İPLERDEN ZİNCİRLİ BİLEKLİK YAPMAK

Renkli iplerden zincirli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını beğenerek yapacağınızı düşünüyorum. Bu tür kolay takı çalışmalarını öğrenip, kolayca yapabilir ve her türlü kıyafetinizde keyifle kullanabilirsiniz.

Anlatımlı takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenip, fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak, zincir kullanılmış.

Altın renkli zincir kullanabilir ve renkli bileklik modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Yapımı çok kolay olan bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinize inanıyorum. Daha önce paylaştığım çalışmaları da beğeneceksiniz.

Onlar da çok güzel ve kısa sürede yapılabilen özelliklere sahipler. Bu çalışma da ki malzemeleri kendinize göre düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede harika bileklikler veya kolyeler yapabileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-iplerden-zincirli-bileklik-yapmak

 

AYAKKABI İPİNDEN ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bileklik nasıl yapılır, anlatımlı kolay örgülü bileklik yapımı ve ayakkabı bağcığından bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir