RENKLİ İPTEN BONCUKLU ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK

Renkli ipten boncuklu örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı bileklik çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel takı çalışmaları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan bileklik veya örgü bileklik çalışmaları sayesinde kıyafetlerinize uyumlu harika takılar yapabileceksiniz. Kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde örgü bileklik yapmayı öğrenebilir ve elbiselerinize uyan harika takılar yapabilirsiniz.

Kolay takı yapmayı öğrenip yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Bu tür takılar genelde turistik yerlerde çok güzel satılmakta ve iyi paralar kazandırmaktadır. Renkli ipten boncuklu bileklik yapmak için daha önce de çok değişik örgü bileklik yapımı ve örgü bilezik yapımı çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

Benzer bileklik çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza gelecek. Onları da mutlaka inceleyin. Kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sevdiklerinize hediye olarak da yapıp verebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı takı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-ipten-boncuklu-orgu-bileklik-yapmak

 

KULAKLIK KABLOSUNDAN BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kablo telinden bileklik yapmak, kulaklık kablosundan bileklik yapmak ve kulaklık kablosundan bilezik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir