RENKLİ PONPON PASPAS YAPMAK

Renkli ponpon paspas yapmak için paylaştığım bu güze çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Evde kolay paspas yapmak için daha önce de benzer çalışmaların anlatımını paylaşmıştım. Kolay bir şekilde onları da yapabilirsiniz.

Öncelikle kolay ponpon yapmak için alttaki çalışmayı öğrenebilir ve ponponlu paspas yapmak için çalışmayı ilerletebilirsiniz. Renkli yün ipten ponpon paspas yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay ponponlu paspas yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaklar. Aynı zamanda kendin yap kategorisinde de birçok kolay yapılan paspas çalışmalarının anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Kısa sürede bu tür çalışmaları yapmayı öğrenecek ve değişik şekillerde veya modellerde ponpon paspaslar yapabileceksiniz. Daha farklı ve değişik yaparak fazla fazla yapıp satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı kolay ponpon paspas yapımıyla ilgili benzer yazılar hemen altta unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-ponpon-paspas-yapmak

 

DESENLİ KUMAŞTAN FERMUARLI PARA CÜZDANI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı para cüzdanı yapımı, anlatımlı para cüzdanı yapmak ve desenli kumaştan cüzdan yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir