Renkli Süngerden Oyuncak Yapımı

Renkli Süngerden Oyuncak Yapımı

Renkli süngerleri bir araya getirerek, onlardan harika çocuk oyuncakları yapabiliriz. Bu yazımızda sizlere rengarenk süngerler kullanarak onlardan oyuncak top veya sünger oyuncak yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Çocuklar için bahçede veya evin içinde oynayacakları harika sünger topları yapabilirsiniz. Renkli olacakları için hem sevimli olacaklar, hem de herhangi bir sağlık açısından problemsiz oyuncak oldukları için çocuklarınıza güvenle verebileceksiniz.

Basit bir oyuncak olsa da, çocuklarınız çok sevecekler. Renkli süngerleri aynı boyutta kesin ve bir ip ile dolayın. Resimlerde görüldüğü şekli aldığında çocuklarınıza verip oynamalarını sağlayabilirsiniz. Gerçekten şirin ve eğlenceli sünger toplar yapabilirsiniz.

 
 

renkli-sunger-oyuncak-yapimi

renkli-sunger-oyuncak-yapimi2

renkli-sunger-oyuncak-yapimi3

jouets en éponge – sponge toys – Schwamm Spielzeug – svamp legetøj – brinquedos esponja – giocattoli spugna

 

Acılı Ezme Nasıl Yapılır? Resimli Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. acılı ezme nasıl yapılır, acılı ezme tarifi ve acılı ezme yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir