RENKLİ YÜN İPTEN KOLAY KİLİM YAPMAK

Renkli yün ipten kolay kilim yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evinize çok güzel kilimler yapabileceksiniz. Benzer çalışmaları çoğu kez sitemizde paylaşmıştım.

Hepsi hem güzel, hem de anlatımlı olması sebebiyle kolayca yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları daha önce atık kumaştan paspas yapmak veya kilim yapmak içinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da bu yazımın hemen altında bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Renkli yün ipten kilim yapmak için resimli anlatımda nasıl yapıldığı belirtilmiş.

Takip ederek aynısını belki yapamasanız bile benzerini yapacağınızı düşünüyorum. Farklı çalışmalar gördükçe yine sitemizde paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Şimdi sizleri anlatımlı örnek resimleriyle birlikte renkli ipten kilim yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-yun-ipten-kolay-kilim-yapmak

source

 

KARTONDAN SÜSLÜ ZARF YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. armağan zarf şablonu, hediye paket şablonları ve hediye şablonu zarf hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir