RENKLİ YÜN İPTEN PONPON MEYVE YAPMAK

Renkli ipten ponpon yapmak isteyenler için daha önce de çok basit bir şekilde yapımını gösteren resimli anlatım ve anlatımlı videolar paylaşmıştım. Hatta çatalla ponpon yapmak isteyenler içinde birkaç farklı anlatıma sahip resimler paylaştığımı da biliyorum.

Bu yazımda ise yün ipten ponpon meyve yapmak isteyenler için güzel bir çalışmanın resimli anlatımı paylaştım. Paylaştığım resimli anlatımda renkli yün ipten ponpon meyve nasıl yapılır harfiyen gösterilmiş.

Bunun için merkez nokta bölümüne karton kullanabilirsiniz. Dilerseniz çatalla da ponpon yapabilirsiniz. Çatalla yün ipten ponpon yapmak için anlatım hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

 
 

Onu da inceleyebilirsiniz. Sizde evde çok kolay bir şekilde yün ipten ponpon yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım renkli ipten ponpon meyve yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

renkli-yun-ipten-ponpon-meyve-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7366.html

 

VİDEO ANLATIMLI ŞİŞLE DELİKLİ ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı delikli çapraz örgü örneği, çapraz delikli örgü örneği yap ve çapraz örgü örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir