Saksı Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım

Saksı Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım

Bugün sizlere saksı nasıl süslenir? saksı süslemesi nasıl yapılır? evimizdeki saksıları nasıl süsleriz? bununla ilgili güzel bir paylaşımda bulunacağız. Resimli anlatımlara bakarak sizde evinizdeki saksıları süsleyebilir ve onları daha da güzelleştirebilirsiniz.

 
 

Kolay saksı süsleme yöntemleri ile sizde evinizin balkonunu güzelleştirebilirsiniz. Bahçenizi daha şirin bir hale dönüştürebilir ve evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Anlatımlı saksı süsleme örneklerinden yararlanarak sizde boş zamanlarınızı bu tür dekoratif süs çalışmaları ile değerlendirebilirsiniz. Altta yer alan örneklerin tam detaylı anlatımı yok. Ancak nasıl yapıldıklarını az çok anlayacaksınız. Kolay gelsin.

Blumenschmuck – flowerpot decorations – décorations de pots de fleurs -decorazioni fioriera – decorações flowerpot – Flowerpot dekorationer

 

Modelcilik Mandal Ev Çalışması başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mandal ile ev yapmak, mandaldan ev yapımı ve modelcilik ev çalışması hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir