Saksı Süsleme Teknikleri

Saksı Süsleme Teknikleri

Bu yazımızda yine bir önceki yazımızda olduğu gibi saksı süsleme teknikleri hakkında resimli anlatım paylaşacağız. Bu güzel örnekte eski dantel, yapıştırıcı ve birtakım malzemelerle kısa sürede çok güzel süslü saksılar yapmayı başarmışlar. Sizde evinizde standart görünümü olan çiçek saksılarını güzelleştirebilir ve evinizi de otomatikman güzelleştirebilirsiniz.

Saksı süsleme yöntemi olarak elinizdeki malzemeleri dahi kullanarak harika süslü saksı modelleri yapabilirsiniz. Aslında saksı süsleme işlemleri çok basittir. Hayal gücünüzü konuşturup, çok güzel süslere sahip saksı modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Böylece evinizi güzelleştirmiş olursunuz. Evinize gelenler de güzel olan saksıları nereden aldığınızı sorar. Yeni saksı süsleme örnekleri hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Kolay gelsin.

 
 

saksi-susleme-teknikleri

 

Saksı Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. saksı nasıl süslenir, saksı süsleme modelleri ve saksı süsleme örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir