Saksıdan Süs Yapımı Resimli Anlatım

Küçük Saksıdan Minyatür Süs Yapmak

Küçük saksılar kullanarak çok güzel çocuk şeklinde süsler yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere saksıdan süs yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Küçük saksıları değerlendirerek onlardan çok güzel süs çalışmalar yapabilirsiniz. Sizde evde minyatür işleriyle uğraşıyorsanız bu güzel örneğe bayılacaksınız.

Anlatımlı küçük saksı değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde huzurlu güzel çalışmalarla boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Küçük saksı minyatür çalışmaları sayesinde sizde cam kenarına güzel minyatür süs saksılar yapabilirsiniz. Özellikle de çocuklarınızın seveceği çalışmalar olduğunu düşünüyorum.

Evinize küçük dekoratif süs çalışmaları yapmak istiyorsanız bunlar işinize yarayacaktır diye düşünüyorum. Bu güzel çalışmayı sizde kendiniz geliştirebilir ve daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

saksidan-sus-yapimi

saksidan-sus-yapimi2

 
 

saksidan-sus-yapimi3

saksidan-sus-yapimi4

saksidan-sus-yapimi5

saksidan-sus-yapimi6

 

Gözlük Kutusundan Clucht Çanta Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. clucht çanta nasıl yapılır, clucht çanta yapılışı ve clucht çanta yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir