Saksılardan Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

Saksılardan Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

Saksı kullanarak kapı süsü yapılabilir mi? Evet bu soruya cevap bu yazımızda gizli. Sizlere saksı kullanarak kapı süsü yapılışı ile ilgili güzel bir makale hazırladık. Bu yazımızda resimli anlatımdan yola çıkarak sizde evinizin kapısına veya bahçe kapılarına saksıdan kapı süsü yapabilirsiniz.

 
 

Evde kapınıza saksılarla kapı süsü yapabilirsiniz. Yada bahçede dekoratif bir süs yapıp bu güzel çalışmayı kendinize göre de özelleştirebilirsiniz. Evde saksılardan süs nasıl yapılır demeyin. Çünkü gerçekten bende ilk gördüğümde şaşırtım. Sizde şaşıracak ve hatta bu tür küçük saksılar varsa onları değerlendirmek isteyeceksiniz.

Evde kolay kapı süsü yapmak için bu güzel çalışmayı boş zamanınızı değerlendirmek için de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla ve örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Bermuda Şeytan Üçgeninin Sırrı Nedir? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bermuda şeytan üçgeni doğru mu, bermuda şeytan üçgeni gerçek mi ve bermuda şeytan üçgeni hakkında hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir