Şapkalı Toka Yapımı Resimli Anlatım

Minyatür Şapka Toka Yapmak

Takı toka işleri yapmayı sevenlere gelsin bu yazımız, bu yazımızda sizlere şapkalı toka yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Altta yer alan çalışmayı plastik kapak kullanarak yapıyorsunuz. Plastik kapaktan toka yapmak veya şişe kapağından şapka toka yapımı olarak da adlandıracağımız çalışmanın detaylı anlatımı altta yer alıyor.

Kısa sürede mantığını çözerek sizde yapabilir ve keyifle yararlanıp, kendinize şık şapka toka çalışmaları yapabilirsiniz. Hatta fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Bu tür toka ve takı çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Öğrenip sizde minyatür şapka yapabilir ve süs olarak kullanabilirsiniz. Yada takı olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

sapkali-toka-yapimi

 
 

sapkali-toka-yapimi2

sapkali-toka-yapimi3

Hut Schnalle – hat buckle – chapeau boucle – hat spænde – chapéu fivela – cappello fibbia

 

Kot Şort Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kot şort nasıl süslenir, kot şort süsleme ve kot şort süsleme örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir