ŞARAP MANTARINDAN TAKI ASKILIĞI YAPMAK

Evinizde şarap şişeleri varsa ve mantarları çoğaldıysa, onları değerlendirmek için bu çalışmayı uygulayabilirsiniz. Bu yazımda sizlere şarap mantarından takı askılığı yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde mantar tıpasından askılık yapabilirsiniz. Şarap mantarından askılık yapmak için önce onu boyayıp, bir ahşap tahtaya çakmanız yeterli olacaktır.

Bu sayede takı askılığı yapabilir ve onu keyifle kullanabilirsiniz. Şarap mantarından takı askısı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde evinize yeni bir tasarım harikası eşya yapmış olacaksınız.

Bu tür değerlendirme fikirleri sayesinde evinizi güzelleştirebilir ve evinize gelen insanları şaşırtabilirsiniz. Mantar tıpasından takı askılığı veya benzer askı eşyalar da yapabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri resimli anlatımı olan askılık çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sarap-mantarindan-taki-askiligi-yapmak

source

 

ESKİ TİŞÖRTTEN TIĞ İŞİ KİLİM YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi kilim yapımı, atık kumaştan kilim yapmak ve atık kumaştan tığ işi kilim yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir