Satenden Gül Yapımı Resimli Anlatım

Satenden Gül Yap

Satenden gül nasıl yapılır? sorusuna kolaylıkla cevap alabileceğiniz bu başlığımızda sizlere resimli anlatım olarak satenden gül yapılışı ile ilgili bilgi paylaşacağız. Satenden nasıl gül yapılır? derseniz resimli anlatımı inceleyebilirsiniz.

Evde satenden gül nasıl yapılır diyorsanız altta yer alan çalışmadan yararlanabilirsiniz. Adım adım sizde saten gül çalışması yapabilirsiniz. Kolay yapılan saten gül çiçek çalışması sayesinde evde süs yapabilirsiniz. Evde süs yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

satenden-gul-yapilisi

satenden-gul-yapilisi2

satenden-gul-yapilisi3

satenden-gul-yapilisi4

 
 

satenden-gul-yapilisi5

satenden-gul-yapilisi6

satenden-gul-yapilisi7

satenden-gul-yapilisi8

Bau stieg satin – construction rose satin – la construction a augmenté de satin – konstruktion rose satin – construção subiu cetim – costruzione di raso rosa

 

Keçeden Terlik Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden kolay terlik yapımı, keçeden terlik nasıl yapılır ve keçeden terlik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir