Şemsiyeden Abajur Nasıl Yapılıyor

Şemsiyeden abajur nasıl yapılıyor diyenler olduğunu gördüm. Eski şemsiyeleri kırıp atıyorsanız veya ihtiyacı olan birilerine veriyorsanız fazla olan eski şemsiyelerinizden ayırın. Bu güzel çalışmayı yapacağız. Altta örnek ve yapılışı gösterilen çalışmayı zorlanmadan sizde yapabilirsiniz.

Çoğu zaman evimizde eskiyen eşyalarımızı veya bir şemsiyemizi işinin bittiğini düşünerek, atarız. Yada kullanmaz bir yerlere kaldırırız. Ancak geri dönüşüm mantığı ile hareket edecek olursanız, bu eşyaları değerlendirebilir ve evinizde güzel süs eşyalarına dönüştürebilirsiniz.

 
 

Bu yazımda paylaşacağım şemsiyeden abajur nasıl yapılıyor? çalışması sayesinde sizde evinizdeki kullanmadığınız şemsiyeleri kolaylıkla abajura çevirebilmeyi öğreneceksiniz. Evinizde bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evinizde kullanmadığınız eski şemsiyeniz varsa, resimli anlatımda gösterildiği gibi büyükse onunla harika abajurlar yapabilirsiniz.

Bu yazımızda olduğu gibi şemsiye kullanarak çok güzel bir şekilde abajür yapabilirsiniz. Şemsiye kullanarak çok farklı şeyler yapan insanoğlu, bu resimde de ayaklı abajur olarak şemsiyeyi kullanmayı tercih etmiş.

Sizde evinizdeki eski şemsiyeleriniz ile harikalar yaratabilirsiniz. Atmayın, kullanın eğlenceli süs eşyalarına dönüştürün.

Schirm Farben – umbrella shades – nuances parapluie

 

3 Boyutlu Gözlük Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 3 boyutlu gözlük nasıl yapılır, 3 d gözlüğü kendimiz yapabilirmiyiz ve 3d gözlük nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    Buna benzer çalışmalarınız varsa bize gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir