Sıcak Su Torbalarına Keselerden Lif Örme Yapılışı Resimli

Sıcak Su Torbalarına Keselerden Lif Örme Yapılışı Resimli

Sıcak su torbalarını daha güzel şekillere sokabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere resimli örnekler göstereceğiz. Su torbalarının keselerine lif örme örnekleri ve yapılışları ile ilgili anlatımlar sunacağız. Evinizde bulunan sıcak su torbalarının dış görünümünden rahatsız iseniz bu çalışmalar size fikir verebilir. Örgü işleri ile uğraşıyorsanız, sıcak su torbaları için lif örebilir ve görünümlerini güzelleştirebilirsiniz.

Bu yazımda sizlere birbirinden farklı ve güzel sıcak su torbalarına keselerden lif örnekleri paylaştım. Evde lif örüyorsanız, sahip olduğunuz sıcak su torbalarına da lif örebilirsiniz. Hem güzel görünürler. Hem de o standart sıkıcı görüntülerinden kurtulmuş olursunuz.

Altta paylaştığım resimler arasında sıcak su torbasının üzerine lif örmeyi gösteren anlatımlı bir resim de yer alıyor. Bu sayede nasıl yapacağınızı kolaylıkla anlayabilir ve su torbasına lif örme işlemini öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

su-torbasina-lif-orme12

su-torbasina-lif-orme

su-torbasina-lif-orme2

su-torbasina-lif-orme3

su-torbasina-lif-orme4

su-torbasina-lif-orme5

 
 

su-torbasina-lif-orme6

su-torbasina-lif-orme7

su-torbasina-lif-orme8

su-torbasina-lif-orme9

su-torbasina-lif-orme10

su-torbasina-lif-orme11

su-torbasina-lif-orme13

Bu yazımızda sıcak su torbalarına keselerden lif örme ile ilgili örnekler gördünüz. İlerleyen yazılarımızda sizlere bu örneklerin nasıl yapıldıklarını anlatan videolar paylaşacağız. Benzer çalışmaları bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak olan benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz. O çalışmaları da incelemenizi öneriyorum. Ayrıca lif yapımı ile ilgili çalışmalara sitemizde yer alan lif modelleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin. Yorum yazmayı unutmayın.

fibres tricotés avec une bouteille d’eau – knitted fibers with water bottle – gestrickte Fasern mit Wasserflasche

 

Yeni Lif Örneği 2015 Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 lif örneği, anlatımlı lif modelleri ve evde lif yapma hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir