Silgili Kalemle Penye Süsleme

Evde silgili kaleminiz varsa tişört süslemeye ne dersiniz? evet bu yazımda sizlere evde silgili kalemle penye süsleme çalışmasının resimli bir anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde sizde penye süsleme çalışmaları yapabilir ve değişik süslere sahip tişörtlere sahip olabilirsiniz. Silgili kalemle süs yapmak için simli yapışkan su veya benzeri bir karışım yapmanız gerekiyor.

Bu tür karışımlar için incik boncuk satan dükkan veya kırtasiye yada hobi marketlerden kolaylıkla malzemeleri temin edebilirsiniz.

Temin ettiğiniz malzemeleri bir araya getirdikten sonra silgili kalemle penye süsleme işlemine başlayabilirsiniz. Resimli anlatımdaki gibi ister ağaç şekli, isterseniz de çiçek şekilleri yapabilirsiniz.

 
 

Silgili kalemi baskı da kullanacaksınız. Benzer bir malzeme veya araçta kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz silgili kalemle penye süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

silgili-kalemle-penye-susleme

source : http://www.repiny.com/pin-7455.html

 

Polimer Kilden Minyatür Adam Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan adam yap, fimo hamurundan minyatür adam yap ve fimo hamurundan minyatür insan yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir