ŞİŞE MANTARINDAN MİNYATÜR ÇAM AĞACI YAPMAK

Şişe mantarından minyatür çam ağacı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde kolayca yapabilirsiniz. Evde değerlendirme çalışmaları olarak paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmaları sizde keyif alarak yapabilirsiniz. Şişe tıpasından çam ağacı minyatürü yaparak evinizde süs olarak kullanabilirsiniz.

Bu tür güzel süs çalışmaları sayesinde harika dekoratif süslere de sahip olabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmede bu tür minyatür süs çalışmaları çok işinize yarayacak. Şişe mantarından çam ağacı yapmak için paylaştığım minyatür çalışmaları sayesinde satış amaçlı da yapıp para kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinize hediye olarak vermeyi düşünebilirsiniz. Anlatımlı minyatür çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Onları da beğeneceğinizi düşünüyorum. Hatta bu yazımın altında karşılaşacağınız minyatür çalışmalar da çok işinize yarayacak.

Şişe mantarından minyatür süs çalışmaları sayesinde keyif alarak zaman geçirebileceksiniz. Kolay yapılan minyatür çalışmaları sayesinde çok güzel süs çalışmaları ile sevdiğiniz kişilere de hediye olarak takdim edebilirsiniz.

 
 

Şişe mantarı değerlendirme çalışmalarını bolca sitemizde bulabileceğiniz gibi benzer çalışmalara da rastlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

sise-mantarindan-minyatur-cam-agaci-susu-yapmak

 

KUMAŞTAN RAHAT MAKSİ ELBİSE ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaş rahat elbise kombin fikirleri, kumaş rahat elbise modelleri ve kumaş rahat kıyafet önerileri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir