Şişe Mantarından Yapılanlar

Mantar Tıpasından Yapılanlar

Şişe mantarı kullanılarak yapılmış birçok şey var. Bunları bir araya getirdik ve sizin için topladık. Umarım beğenirsiniz. Sitemizde yer verdiğimiz mantar tıpa değerlendirme çalışmalarına ek olarak bu güzel örnekleri de yeni bulduk. Gerçekten değişik ve güzel fikirler yapmışlar.

 
 

Sizde evde mantar tıpasından çalışmalar yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Şişe mantarı değerlendirme çalışmaları hem kolay. Hem de kısa sürede tamamlandığı için her türlü şekil veya süs çalışması ortaya çıkarabilirsiniz. Evde kolay yapılan mantar tıpa çalışmaları sayesinde sizde eğlenebilirsiniz. Kolay gelsin.

solche aus Kork – those made from cork – ceux en liège – dem, der foretages fra kork – aqueles feitos de cortiça – quelli in sughero

 

Boş CD'den Bardak Altlığı Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş cdden bardak altlığı yapılışı, boş cdden bardak altlığı yapımı ve boş cdden neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir