Soba Borusundan Balkabağı Yapımı

Soba Borusundan Balkabağı Yap

Kullanmadığınız soba borularından eğlenceli süsler yapmak ister misiniz? Kullanmadığınız soba borularını bir araya getirin ve aşağıda paylaştığımız resimli anlatıma göre kendinize dekoratif soba borusundan süs balkabakları yapın.

Evde soba borusundan bal kabağı süsü yapmak isteyenleri ilgilendiren güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. İlginç ve dekoratif anlamda dekorasyon süsü olarak kullanacağınız bu güzel çalışmayı öneriyorum. Boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Hatta dilek feneri amaçlı da yapabilirsiniz. Kolay bir çalışma ve mutlaka denemelisiniz. Kolay gelsin.

soba-borusundan-balkabagi-yapimi

 
 

soba-borusundan-balkabagi-yapimi2

pumpkin from the stovepipe – Kürbis aus dem Ofenrohr – citrouille du tuyau de poêle – abóbora do stovepipe – zucca dal tubo della stufa – græskar fra Stovepipe

 

Tığ İşi Kalpli Kolye Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet heart necklace, tığ işi kalp motif ve tığ işi kalp motifi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir