Su Şişesinden Avize Yapılışı

Su Şişesinden Avize Nasıl Yapılır

İçtiğimiz su şişesinden kolay avize yapıldığını biliyor muydunuz? Önceki yazılarımızda da belki paylaştık, ama bu farklı bir çalışma gibi geldi. 5 lt. ‘lik içme su şişesi boşaldığında resimli anlatıma göre sizde kendinize şık avizeler yapabilirsiniz. Pet şişeden avize yapılışı, su şişesinden avize yapımı ile ilgili detaylar resimli anlatımda…

 
 

Evde su şişesinden nasıl avize yapacağınız altta adım adım gösterilmiş. Hem kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı su şişesi avize modeli yapımıyla alakalı çalışmaları sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Wasserflasche Kronleuchter – water bottle chandelier – bouteille d’eau lustre – vandflaske lysekrone – lustre de garrafa de água – lampadario borraccia

 

Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit puzzle yapımı, dondurma çubuğundan puzzle yapımı ve dondurma çubuklarından puzzle yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. zeliha diyor ki:

    bunu arkadaşlarımla paylaşıcam güzelmiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir