Süt Kutusundan Neler Yapılır?

Bu yazımızda sizlere geri dönüşüm çalışması olarak boş süt kutularından neler yapılabileceği ile ilgili paylaşımlarda bulunacağız. Evinizde bulunan boş süt kutularını atmayın. Bu konumuzu okuduktan sonra ihtiyacınız olabilir. Bu yazımda sizlere birbirinden farklı ve güzel resimli anlatımlar paylaştım. Süt kutusundan neler yapılır? diyorsanız tüm resimli anlatımları inceleyerek sizde aynı çalışmaları evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özellikle çocuklarınızla birlikte yapmayı mutlaka denemelisiniz. Süt kutusundan lazımlık yapmak isteyenler de yine altta paylaştığım resimli anlatımlardan yararlanabilirler. Boş süt kutularını değerlendirmek isteyenler yapılan çalışmaları gördüklerinde inanın şaşıracaklar. Sizde evinizde boş süt kutularını değerlendirebilirsiniz. Daha önce sizlere süt kutusundan araba yapmak veya süt kutusundan oyuncak yapmak için resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere işe yarayan araç gereçleri süt kutularından da yapabileceğinizi göstermek istedik. Şimdi sizleri süt kutularından neler yapılır? diyenler varsa altta örnek çalışmalarla baş başa bırakıyorum.

sut-kutusundan-neler-yapilir

sut-kutusundan-neler-yapilir2

sut-kutusundan-neler-yapilir3

sut-kutusundan-neler-yapilir4

sut-kutusundan-neler-yapilir5

sut-kutusundan-neler-yapilir6

sut-kutusundan-neler-yapilir7

sut-kutusundan-neler-yapilir8

sut-kutusundan-neler-yapilir9

sut-kutusundan-neler-yapilir10

sut-kutusundan-neler-yapilir11

sut-kutusundan-neler-yapilir12

 
 

sut-kutusundan-neler-yapilir13

sut-kutusundan-neler-yapilir14

sut-kutusundan-neler-yapilir15

sut-kutusundan-neler-yapilir16

sut-kutusundan-neler-yapilir17

sut-kutusundan-neler-yapilir18

sut-kutusundan-neler-yapilir19 sut-kutusundan-neler-yapilir20

sut-kutusundan-neler-yapilir21 sut-kutusundan-neler-yapilir22

sut-kutusundan-neler-yapilir23 sut-kutusundan-neler-yapilir24

sut-kutusundan-neler-yapilir25 sut-kutusundan-neler-yapilir26

sut-kutusundan-neler-yapilir27

What are made from the milk box – Was sind aus der Melkbox gemacht – Que sont fabriqués à partir de la boîte de lait

Benzer çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere tekrar yeni makalelerde paylaşmaya devam edeceğiz. Gördüğünüz gibi çalışmalarda süt kutusundan kumbara yapmak isteyenler içinde son karede güzel bir kare paylaşılmış. Sizde evinizde boş süt kutusundan oyuncak yapabilir veya değişik çalışmalara imza atabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Etamin İşleme Örnekleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. etamin işi, etamin işleme anlatımlı ve etamin işleme modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir