Tahta Kaşık Boyama Resimli Anlatım

Tahta Kaşık Boyama

Tahta kaşık boyama işi ile çok güzel ve harika tahta kaşık süsleri yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tahta kaşıklarını resimli anlatımdaki gibi güzel bir şekilde boyamak… Evde tahta kaşıktan kukla yaparak sarkaç süs şeklinde de kullanabilirsiniz. Evde kolay sarkaç kukla süs yapmak için benzer çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilir ve kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma aslında çok kolay. Tahta kaşıklara insan yüzü çizip, daha sonra boyuyorsunuz. Ortaya çok güzel kukla adam veya kukla kadın çıkıyor. Daha sonra sarkaç süs şeklinde mutfakta veya başka yerde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

tahta-kasik-boyama

tahta-kasik-boyama2

 
 

tahta-kasik-boyama3

tahta-kasik-boyama4

tahta-kasik-boyama5

Malerei Holzlöffel – painting wooden spoon – peinture cuillère en bois – maleri træske – colher de madeira pintura – pittura cucchiaio di legno

 

Tül Etek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çocuklar için tül etek, kolay tül etek nasıl yapılır ve kolay tül etek yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir