Tahta Kaşıktan İğnelik Bebek Yapımı

Tahta Kaşıktan İğnelik Bebek Yapımı

Tahta kaşık kullanarak sevimli bebek figüründe iğnelik yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere tahta kaşık kullanılarak yapılmış iğnelik anlatımı paylaşacağız. Kolayca sizde aynısından yapabilirsiniz. Pek bir detay yok. Ancak ne yapılmak istenildiğini az çok sizde benim gibi anlamışsınızdır.

Tahta kaşıktan kukla yapmak veya bebek yapmak olarak da adlandıracağımız bu güzel çalışmayı görünce paylaşayım dedim. Sizde beğendiyseniz yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışma da ahşap kaşığı süslüyorsunuz. Kolay bir çalışma ve kısa sürede yapıp sarkaç süs şeklinde de kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel kukla çalışmalarını sitemizde resimli anlatım veya videolu anlatım şeklinde de bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu sevimli ve basit kukla çalışmasının resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tahta-kasiktan-ignelik-bebek-yapimi

 

Araba Lastiğinden Neler Yapılır? Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. araba lastiğinden neler yapılır, araba lastiğinden yapılanlar ve araba tekerleğinden neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir