Taşlardan Kaktüs Süsü Yapımı

Taşlardan Kaktüs Süsü Yapımı

Taş kullanarak nasıl kaktüs yapabilirsiniz? evet bu sorunun cevabı bu yazımızda saklı… Nette gezinirken karşımıza taş kullanılarak yapılan harika bir süs çıktı. Bunu sizinle paylaşmak istedik. Taşlardan süs yapmak veya boyayarak çeşitli şekiller vererek evinizi güzelleştirecek güzel bir süs eşyasına da sahip olmuş oluyorsunuz.

Deniz taşlarını boyayarak kaktüs çiçek süs yapımı veya çakıl taşlarından uğur böceği süsü de yapabilirsiniz. Bu tür değişik çalışmaların anlatımları hemen sitemizin altından ulaşarak ilgili içerikleri sizde öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı taş boyama örneklerine sitemizden fazlaca ulaşacaksınız. Kolayca öğrenip, hemen yapmak isteyeceksiniz. Vakit geçirmek için birebir çalışmalar olan bu güzel projeleri seveceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok sevdim. Kolay gelsin.

 
 

tas-kullanarak-kaktus-susu-yapilisi

tas-kullanarak-kaktus-susu-yapilisi2

 

Yağlı Kağıttan Sıkma Torbası Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde sıkma torbası nasıl yapılır, hızlı sıkma torbası yapılışı ve kolay sıkma torbası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir