Tenekeden Kelebek Yapılışı

Tenekeden Kelebek Yapılışı

Tenekeden kelebek motifleri yapmak ister misiniz? Boş teneke kutularını kullanarak kelebek şekilleri yapabilirsiniz. Evde tenekeden kelebek yapmak biraz tehlikeli bir iştir. Bu yüzden çocuklarınızla veya onların yanında kesinlikle yapmamanızı öneririz.

Çünkü kesici madde olduğundan bu tür çalışmaları çocuklarla yapılmaması gerektiğini de hatırlatmak isteriz. Sizde yaparken çok dikkatli olmalısınız. Gazoz kutusundan kelebek süs yapımı çalışmalarını sanırım ilk kez bu içerikte paylaştık.

Teneke kutudan kelebek süsü yapıp çocuk odasında sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Yada buzdolabı magnet süs olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tenekeden-kelebek-yapimi

Schmetterling aus Zinn – butterfly made from tin – papillon fabriqué à partir de l’étain – farfalla fatta dalla latta – butterfly fremstillet af tin – mariposa hecha de estaño

 

Teneke Kutudan Saksı Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. konserve kutusundan saksılık, teneke ile saksı yapmak ve teneke kutudan nasıl saksı yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir