TESPİH TANELERİNDEN GERDANLIK KOLYE YAPMAK

Tespih tanelerinden gerdanlık kolye yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Bu çalışma da tespih tanesi veya boncuk malzemesi aldıysanız onunla da yapabilirsiniz.

Çok güzel bir gerdanlık yapabilir ve kıyafetlerinizde uyumlu bir şekilde keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı gerdanlık çalışması sayesinde sizde kısa sürede bu güzel takı çalışmasını yapmayı öğrenebilirsiniz. Benzerlerini yapıp satabilir ve inanılmaz paralar da kazanabilirsiniz.

Bu makalemizin altında da bulacağınız benzer çalışmalardan yararlanarak sizde çok güzel takılara sahip olacak anlatımlardan yararlanabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmalarını buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Gerdanlık nasıl yapılır diyenler için sitemizdeki takı kategorisinde benzerlerinin anlatımları da yer alıyor. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğreneceksiniz. Kolay gelsin.

source

tespih-tanelerinden-gerdanlik-kolye-yapmak

 

YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe yastık süs yapmak, keçe yastık süsü nasıl yapılır ve keçeden yastık süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir