Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatım

Tığ İşi Bayan Atkısı Örme

Tığ ile bayan atkısı örmek için sizlere birkaç resimli anlatım örneği sunuyoruz. Tığ işi bayan atkısı örmek için paylaştığımız bu güzel resimli anlatımlar sayesinde sizde öğrenebilir ve kendinize yada sevdiklerinize yapabilirsiniz. Tığ işi öğretici çalışmaları sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

Atkı örmek için elle veya kalın şişle örülen atkı çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan bu güzel çalışmalar sayesinde sizde tığ işinden örgü atkı yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı örgü atkı çalışmalarına sitemizden fazla fazla ulaşabilirsiniz.

tig-ile-bayan-atkisi-orme

 
 

tig-ile-bayan-atkisi-orme2

tig-ile-bayan-atkisi-orme3

Dameschal mit gestricktem – ladies scarf with crocheted – dames écharpe avec crochet – damer tørklæde med hæklet – senhoras lenço com malha – sciarpa delle signore con uncinetto

 

Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çoraptan oyuncak nasıl yapılır, çoraptan oyuncak yapılışı ve çoraptan oyuncak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir