Tığ İşi Patik Nasıl Yapılır?

Tığ işi patik nasıl yapılır diyorsanız altta hem örnek yapılmış modeller var. Hem de öğretici videoları inceleyerek sizde nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Sitemizde örgü patik yapılışıyla alakalı çok sayıda çalışmanın detaylı ve eğitici anlatımlarına ulaşacaksınız. Hepsini yine örnek olarak altta benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz.

Soğuk havalarda çoraplardan daha çok ihtiyaç duyduğumuz patikler sayesinde hem kışı rahat geçiririz. Hem de ayaklarımız fazla üşümemiş olurlar. Tığ işi ile yapılan patik çeşitlerini, tığ işi patik modellerini, tığ işi patik nasıl yapılır? ile ilgili tüm sorularınızı bu başlık altında bulabilirsiniz. Sitemizde birçok patik örnekleri tığ işi nasıl yapılır dediğiniz birçok sorunuza cevap olacak çalışma yer alıyor.

Yine altta sizin için iki adet anlatımlı tığ işi patik yapımı tarifli video da paylaştım. Anlatımlı ders niteliğindeki videolardan birisinde tunus işi patik yapılışı tarif edilmiş. Ötekinde ise tığ patik yapmak isteyenler için adeta ders niteliğinde ki videoları mutlaka izlemelisiniz. Evde kolay tığ işi patik nasıl yapılır? diyenlerdenseniz altta paylaştığım resimli örnek ve anlatımlı videoları mutlaka izleyin.

 
 

Bu tür çalışmaları detaylarıyla birlikte resimli anlatım ve anlatımlı video olarak tığ işi ve kendin yap kategorilerinde paylaşıyorum. Benzer çalışmaları yine bu yazımın sonunda benzer yazılar şeklinde görebilir ve inceleyebilirsiniz. Tığ işi patik yaparak evden para kazanmak isteyenler kolaylıkla evlerine ek bütçe yaratabilirler. Turistik yerlerde bu tür çalışmaları satın almak isteyen turistlere sıkça rastlayabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resimlerle birlikte anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum.

 

Farklı Tunus işi patik modeli yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde yer alan tunus işi kategorisinde bulabilirsiniz. Patik modelleri bölümünde ise en güzel patik örneklerini ve evde kolay patik yapımı gibi birçok çalışmanın detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

gehäkelte Babyschuhe yapılışı – crocheted booties yapılışı – bottillons de bonneterie yapılışı

 

Yemeni İğne Oyası Örnekleri Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı yemeni iğne oyası, kolay yemeni iğne oyası yapımı ve yemeni iğe oyası resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ebru diyor ki:

    Bayıldımmmm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir