Tişört Süsleme Örnekleri

Tişört Süsleme Örnekleri

Tişört süsleme yöntemleri ile tişörtlerinizi yenileyebilir ve farklı görünümlere kavuşturabilirsiniz. Böylece para vermeden yenileme yapmış olursunuz. Görenler ise bu tişörtü yeni mi aldın? diye size sorular sorarlar. Bu çalışmalar sayesinde sıkıldığınız tişörtlerinizi daha eğlenceli görünümlere kavuşturabilir ve farklı tarzlar yaratabilirsiniz.

Evde kolay tişört süsleme yöntemleri arıyorsanız da alttaki örneklerde işinize yarayacak diye düşünüyorum. Eski tişört değerlendirme veya eski penye yenileme çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür çalışmalar geçirerek değerlendirebilirsiniz.

 
 

Eski kıyafetlerinizi yenileyebilir ve yeni giysilere sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri bu toplu paylaşımla baş başa bırakacağım. Birbirinden güzel yenileme fikirleri veya kıyafet tasarlama önerilerinden yararlanacağınızı düşünüyorum. Kolay gelsin.

 

Tişört Süsleme Teknikleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski penye değerlendirme, eski tişört değerlendirme ve tişört süsleme nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir