Tişört Süsleme Teknikleri

Tişört Süsleme Teknikleri

Tişörtlerinizi daha farklı, daha güzel ve değişik hallere getirebilirsiniz. Bu yazımızdaki tişört süsleme tekniklerini resimli anlatımlar sayesinde öğrenebilecek ve sizde kolaylıkla tişörtlerinize uygulayabileceksiniz. Evde atmaya kıyamadığınız tişörtleri yenileyebilir veya süsleyerek onlardan yeni kıyafetler ortaya çıkarabilirsiniz.

Evde eski penye yenileme çalışmalarına sitemizde çokça yer vermiştik. Hatta hepsi de birbirinden güzel ve eğlenceli çalışmalardı. Sizde onları sitemizde inceleyip öğrenerek kendi kendinize yapabilirsiniz. Evde eski penye değerlendirme veya eski tişört yenileme çalışmaları ile ekonomik fayda da görmüş olacaksınız.

 
 

Bu tür yenileme veya süsleme çalışmaları hem zevklidir. Hem de yaparken keyif alacaksınız. Eski penyenizi yenileyerek daha güzel kıyafetlere dönüştürebilir ve etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Fıstık Kabuklarından Kolye Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fıstık kabuğundan kolye yapılışı, fıstık kabuğundan kolye yapımı ve fıstık kabuklarından kolye nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir