Toplam 35 Adet Hayvan Maket Şablonları 2016

Toplam 35 Adet Hayvan Maket Şablonları 2016

Maket şablonlarını paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere birbirinden güzel tam tamına 35 adet hayvan maketleri yapabilmenizi sağlayacak şablonlar paylaşacağım. Hepsi birbirinden güzel olan bu güzel çalışmaları sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Toplam 35 adet hayvan maket şablonları ile beğendiğiniz hayvan figürünün kartondan maketini yapabileceksiniz. Evinizde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, paylaşacağım hayvan maket şablonlarından dilediğinizi kolayca kullanabilirsiniz.

 
 

Önceki yazılarımda sizlere karton araba maket şablonları ve kamyon maket şablonu paylaşmıştım. Yine maket kategorisine girecek olursanız, otobüs maket şablonu ile gemi maket şablonuna da ulaşabileceksiniz. Evinizde bu çalışmaları çocuklarınızla yapmanızı öneririm. Hem eğlenceli zaman geçirirler, hem de yaptığınız çalışma ile onlarında hayal gücü ile el işi kabiliyetleri artmış olur.

source : http://www.okuloncesihersey.net/hazir-maket-sablonlari-hayvan-2.html

animal model templates – des modèles de modèles animaux – Tiermodell-Vorlagen

 

Karton Kamyon Maket Şablonu 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iş makinesi maket şablon, kamyon maket şablonu ve LKW-Modell-Vorlagen hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir