TRAKTÖR JANTINDAN BAHÇEYE ATEŞ ÇUKURU YAPMAK

Traktör jantından bahçeye ateş çukuru yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede evinizin bahçesi için yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce traktör lastiğinden havuz yapmak veya süs havuzu yapmak için paylaştığım benzer çalışmalara benziyor.

Bu güzel çalışmanın benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Janttan ateş çukuru yaparak bahçede ateş etrafında oturakları da koyduğunuzda misafirlerinizi yaz akşamlarında bahçede ağırlayabilirsiniz. Resimli anlatımdaki gibi sizde jantı havuz veya ateş çukuruna dönüştürebilirsiniz.

Traktör jantından bahçeye ateş çukuru yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma detaylı olarak karşınıza çıkıyor. İnceledikten sonra nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede bahçenize dekoratif amaçlı olarak da yapabilirsiniz.

Dekoratif süs çalışmalarını sitemizde bol bol bulabileceğiniz gibi anlatımlı çalışmalar sayesinde nasıl yapıldıklarını da kısa sürede öğrenebileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

traktor-jantindan-bahceye-ates-cukuru-yapmak

 

5 İPLE ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 4 iple bileklik yapmak, 5 iple bileklik yapmak ve anlatımlı arkadaş bilekliği yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir