Tül Etek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Tül Kumaştan Etek Yapmak

Özellikle çocukların seveceği bir çalışma… Bu yazıdan sonra sizde çocuklarınıza özel günler, nişan, sünnet veya düğün gibi aktivitelerde giymeleri için tül etekler yapabilirsiniz. Bu yazımızda tül etek nasıl yapılır? tül etek nasıl kolay yapılır bunları göreceksiniz.

Tül kumaştan kız çocuk eteği yapmak için de kullanabileceğiniz bu güzel çalışmayı kendinize göre geliştirebilirsiniz. Evde tül kumaştan yapılan çalışmaları daha önce de sıklıkla paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta tül kumaştan çocuk elbisesi, çocuk kıyafeti yapımıyla alakalı da çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-tul-etek-yapimi

 
 

kolay-tul-etek-yapimi2

tun Tüllrock – do tulle skirt – faire jupe en tulle – gøre tyl nederdel – fazer tule saia – fare gonna in tulle

 

Damla Sulama Sistemi Nasıl Kurulur? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. damla sulama sistemi, damla sulama sistemi çalışmaları ve damla sulama sistemi çeşitleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir