Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi Yapılışı

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Paket Yap

Tuvalet kağıdı rulolarınızı atmayın. Onları geri dönüşüm olarak harika hediye paketlerine dönüştürebilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde bitmiş tuvalet kağıtlarınızın rulolarından hediye paketleri yapabilirsiniz. Evde karton rulodan hediye paketi yapmak için birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz.

 
 

Daha önce de kartondan paket nasıl yapılır şeklinde şablonlar ve anlatımlar paylaşmıştık. Hemen bu içeriğin altından zaten onlarda karşınıza çıkacak. İnceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Adım adım karton rulodan sürpriz paket yapımıyla alakalı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Basit ve etkili bir hediye paketi olduklarını söyleyebilirim. Herkesin beğeneceğini ve gönderi yaptığınız kişilerin memnun kalacağını da eklemek isterim. Kolay gelsin.

 

Ponpon Tavşan Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ponpon tavşan, ponpon tavşan nasıl yapılır ve ponpon tavşan yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir