Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi

Rulo kullanarak harika hediye paketleri hazırlayabilirsiniz. Peki ruloyu nerden bulacaksınız? fazla aramanıza gerek yok. Kullandığınız tuvalet kağıtları bitince onlardan çıkan ruloları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tuvalet kağıdından hediye kutusu yapmak için sanıyorum ki daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Hatta bu yazımızın hemen altında yer alan bölümde karşınıza çıkacaklar. Onlar da çok şık ve güzel tasarıma sahipler. Kolayca da yapılıyorlar. Bu güzel çalışma da zorlanacak bir şey yok. Kısa sürede sizde yapabilirsiniz.

Anlatımlı karton hediye paket şablonlarını sitemizde bulabilirsiniz. Onlar daha profesyonel ve güzel olarak karşınıza çıkacak. Bu çalışma basit olsa da yine de sevimli gözüküyor. Beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

 
 

tuvalet-kagidi-rulosundan-hediye-paketi-nasil-yapilir

 

Kağıttan Küp Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan küp nasıl yaparım, kağıttan küp nasıl yapılır ve kağıttan küp yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir