UĞUR BÖCEK MOTİFLİ PATİK YAPMAK

Uğur böcek motifli patik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Benzerlerini daha önce de paylaşmıştım. Ancak uğur böcek temalı çalışmaları pek paylaşmadığımı söyleyebilirim.

Bu güzel motifi başka çalışmalarınız içinde kullanabilirsiniz. Hem güzel uğur böcekli patik modeli yapmış olursunuz. Hem de bu tür çalışmalardan fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay yapılan patik çalışmalarını sürekli olarak daha önce resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında onlara da ulaşabilirsiniz.

Adım adım patik yapmayı öğrenebilir ve patiklere motif yapmayı da becerebilirsiniz. Bu tür çalışmaları giymek için yapabilir veya turistik yerlerde satarak para kazanma amaçlı da yapmayı düşünebilirsiniz.

 
 

Bu tür emek harcanan çalışmalar hem beğenilmektedir. Hem de turistlerin de ilgisini çekmektedir. Şimdi çalışmanın anlatımlı resimleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ugur-bocek-motifli-patik-yapmak

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir