Ütü Masasından Ayna Yapımı

Ütü Masasından Ayna Yapımı

Başlık her ne kadar ütü masasından ayna yapılışı olsa da, bu yazımızda paylaşacağımız resimde kullanılan bir ütü masasının hemen arkasına yapılan ayna sayesinde, hem ütü masası olarak kullanılıyor. Hem de işi bittiğinde katlanıp, boy aynasına dönüşebiliyor.

Sizde eğer buna benzer bir ütü masasına sahipseniz, böyle bir çalışma yapabilirsiniz. Hem ütü masanız boy aynası görevi görür. Hem de hemen çamaşırlarınızı ütülemek için ütü masasına dönüşür. Bir nevi ” Transformers ” oldu bu iş ama, olsun çok akıllıca bir fikir.

 
 

utu-masasindan-ayna-yapimi

 

Plastik Bardaktan Vazo Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. güzel vazo nasıl yapılır, hızlı vazo yapımı ve kolay vazo nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir