Uyku Gözlüğü Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Uyku Gözlüğü Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kimi insan gece karanlıkta uyumayı sever. Kimisi de en azından bir gece lambasının yanmasını ister. Bu yazımızda sizlere uyku gözlüğü nasıl yapılır? uyku gözlüğü yapılışı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Evde uyku gözlüğü nasıl yapılır diyorsanız, altta yer alan çalışmayı renk seçimi size kalmış bir şekilde kısa sürede yapabilirsiniz. En azından bu tür çalışmaların nasıl yapıldığı hakkında fikir sahibi de olmuş olursunuz.

 
 

Hatta turistik yerlerde bunları yapıp yapıp satabilirsiniz. Aslında yapımı çok kolay ve biraz emek istiyor. Sabırla ve emekle çok güzel uyku gözlüğü gibi çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir ve onları sevindirebilirsiniz.

Schlafbrille gemacht – sleep goggles made – lunettes de sommeil faits – occhiali sonno fatti – óculos de sono feito – søvn beskyttelsesbriller lavet

 

Tenis Topundan Yapılanlar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tenis topundan neler yapılabilir, tenis topundan neler yapılır ve tenis topundan süs hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir