VİDEO ANLATIMLI BAYAN BERE ŞAPKA YAPIMI

Evde kolay bir şekilde sizinde yapabileceğiniz güzel bir şapka veya bere çalışmasının anlatımlı videosunu paylaştım. Örnek resminden de anlayacağınız üzere bayan bere modeli yapmak isteyen veya bayan şapkası yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanabilirler.

Evde yapılan kolay örgü bere modellerinin anlatımlarını bu yazımın altında bulabilirsiniz. Hatta bere modelleri kategorisinde de çeşitli bere yapımı veya şapka yapımıyla ilgili anlatımlı derslere ulaşabilirsiniz.

Video anlatımlı bayan bere şapka yapımı çalışmasında Damla hanım tüm detayları tek tek anlatmış ve uygulamalı olarak video hazırlamış.

Yapmanız gereken malzemelerinizi temin edip, anlatımlı videoyu izleyerek aynı çalışmayı kısa sürede yapmak. Şimdi sizleri anlatımlı bayan bere modeli yapmak için video ve örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-bayan-bere-sapka-yapimi

 

YENİ FRANSIZ ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fransız örgü saç modelleri, fransız örgü saçı nasıl yapılır ve fransız örgüsü nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir