VİDEO ANLATIMLI YAPRAK OYASI YAPMAK

Video anlatımlı yaprak oyası çalışmasını sizlere sunuyorum. Son zamanlarda oya çalışmalarını paylaşmaya fazlaca gayret gösteriyorum. Çünkü hem ilginç çalışmalar ortaya çıkıyor.

Hem de evde bu tür işler yapan hanımların faydalanabileceğini düşünüyorum. Ben evde denemedim ancak güzel şeylerin ortaya çıktığını görmek güzel. Sizde evde oya işi yapıyorsanız, bu örneği de beğeneceğinizi umuyorum.

Yaprak oyası yapmak için paylaştığım örnek resimde tamamlanmış hali gözüküyor. Hemen altında ise videolu anlatımı sunuluyor. Hazırlayan arkadaşımız gerçekten itina ile anlatmış ve yapılışını göstermiş.

Bu tür çalışmalar yapanlar için öğretici ders niteliğinde olan bu çalışmaları buldukça yine sizlere buradan paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri çalışmanın örneği ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabileceğiniz gibi yenilerini buldukça da eklemeye devam edeceğim. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-yaprak-oyasi-yapmak

 

ARTIK KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boucle de tissu, cloth buckle ve evde kumaşla kelebek toka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir